REZERVASYON


Ana Restoran

Uzun restoranımızın başından sonuna kadar kurulan açık büfesi, hem çeşit hem lezzet bakımından Türkiye’nin en iddialı açık büfelerinden biri. Otelden ayrılan her misafirin aklının Grand Kartal’da kalmasına neden olan yemekler, Bolulu ustalar tarafından özenle, Kartalkaya’nın havası ve suyuyla hazırlanıyor. Ana Restoran’da ayrıca bir şarap menüsü de bulunuyor.

Çalışma Saatleri:

Kahvaltı 07:30 - 09:30
Öğle Yemeği 12:30 - 14:30
Akşam Yemeği 19:30 - 21:30

Pasa Cafe

Kayak çıkışında bulunan Paşa Café’de sucuk-ekmek, tost ve tereyağlı köy ekmeği çeşitleriyle kayağa ara vermeden atıştırmanızı yapabilir, hemen kayaklarınızı takıp güne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kayağa sıcak bir ara vermek isteyenler için ise Paşa Café’de salep, çay ve kahve çeşitleri bulunuyor.

Çalışma Saatleri:
08:00 - 17:30


Kozalak Cafe

Kartalkaya’nın en lezzetli café'si... Waffle, çikolata fondü, tost ve sucuk- ekmek çeşitlerinin yanısıra sıcak çikolata ve bitki çayları da bu sım sıcacık ortamda sizleri bekliyor... Kozalak Café'nin özel sıcak şarabını mutlaka deneyin!

Çalışma Saatleri:
08:00 - 00:00

Lobby Bar

Tüm gün hizmet veren Lobby Bar’da her türlü alkollü/alkolsüz içecek servisi bulunuyor. Açık büfe çay saati de birbirinden leziz seçenekleriyle Lobby'de sunuluyor.

Çalışma Saatleri:
10:00 - 01:00