REZERVASYON

Kongre ve Seminerler

Toplantı Salonları

Gazelle Resort, uluslararası standartlardaki toplantı salonları, fuaye ve aktivite alanları, restoranları, deneyimli ekibi ve teknolojik altyapısı ile etkinliklerinizde amaçladığınız hedefe ulaşmanıza yardımcı olur.

Toplantı Salonlarını İncele

Ekipmanlar

Barkovizyonlar
Konferans Ses ve Mikrofon Sistemleri
Flipcharts
Özel Salonlarda Lazer Projeksiyonlar

Aktiviteler

Gala Yemekleri / kokteyl eğlenceler, Paintball, Macera Parkı
Dev Salıncak, Zipline, Geniş yeşil alan kullanımları,
Barbekü, Disco, Karoke

Galeri

Düğünler

Özel Spa Kullanım Alanları

Yeni hayatınıza adım atarken ruhunuzu da yenilemeye ne dersiniz? Tatlı telaşlarınızı bir kenara bırakmak için kendinizi Gazelle Resort Spa’nın dinlendirici etkisine teslim edin! Rus sauna, gül sauna, kristal sauna, buz odası, tuz odası ve daha birçok ayrıcalık Gazelle Resort’ta sizi bekliyor!

Kır Düğünü İmkanı

Muhteşem bir kır düğünü her çiftin hayalidir… En özel gününüzde hayallerinize sınır koymayın ve Gazelle Resort’un dillere destan ayrıcalıklarla tanışın! Beklentilerinize göre şekillenen bir düğün ile hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günün yönetmen koltuğunu kimselere bırakmayın!

Kapalı Salon İmkanı

Gazelle Resort ile kendi masalınızı yazın! Kapalı düğün salonlarımız ile en özel gününüzün her detayı, tıpkı hayal ettiğiniz gibi yaşayın ve işinde uzman ekibimizle en özel gününüzde mutluluğun tadını doyasıya çıkarın!

Galeri

Özel Davetler ve Doğum Günleri

Özel Davetler

En özel davetlerinizi, size özel ayrıcalıklarla taçlandırın! Siz tüm enerjinizi yıllar sonra bile keyifle hatırlayacağınız anların tadını çıkarmaya ayırın, her şey tam da istediğiniz gibi gitmesini Gazelle Resort’a bırakın!

Doğum Günleri

Doğum günleri sadece güzel sürprizlerle hatırlanmalıdır. Güler yüzlü hizmet, özelleştirilebilir ayrıcalıklar ve çok daha fazlasıyla Gazelle Resort’ta doğum günü partisi bir başka!

Yıl Dönümleri

Zaman hızla akıp gidiyor, geriye sadece mutlu hatıralara kalıyor! Yıllandıkça değerlenen aşkların, değerini bilen Gazelle Resort; size özel ayrıcalıklarıyla sizlere unutulmaz bir yıl dönümü akşamı yaşatmaya hazır!

Galeri

Referanslar