Özel Davetler & Toplantı Salonları

Özel Davetler

En özel davetlerinizi, size özel ayrıcalıklarla taçlandırın! Siz tüm enerjinizi yıllar sonra bile keyifle hatırlayacağınız anların tadını çıkarmaya ayırın, her şey tam da istediğiniz gibi gitmesini Gazelle Resort’a bırakın!

Düğünler

Yeni hayatınıza adım atarken ruhunuzu da yenilemeye ne dersiniz? Tatlı telaşlarınızı bir kenara bırakmak için kendinizi Gazelle Resort Spa’nın dinlendirici etkisine teslim edin! Rus sauna, gül sauna, kristal sauna, buz odası, tuz odası ve daha birçok ayrıcalık Gazelle Resort’ta sizi bekliyor!

Kır Düğünü İmkanı
Muhteşem bir kır düğünü her çiftin hayalidir… En özel gününüzde hayallerinize sınır koymayın ve Gazelle Resort’un dillere destan ayrıcalıklarla tanışın! Beklentilerinize göre şekillenen bir düğün ile hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günün yönetmen koltuğunu kimselere bırakmayın!

Kapalı Salon İmkanı
Gazelle Resort ile kendi masalınızı yazın! Kapalı düğün salonlarımız ile en özel gününüzün her detayı, tıpkı hayal ettiğiniz gibi yaşayın ve işinde uzman ekibimizle en özel gününüzde mutluluğun tadını doyasıya çıkarın!

Doğum Günleri

Doğum günleri sadece güzel sürprizlerle hatırlanmalıdır. Güler yüzlü hizmet, özelleştirilebilir ayrıcalıklar ve çok daha fazlasıyla Gazelle Resort’ta doğum günü partisi bir başka!

Yıl Dönümleri

Zaman hızla akıp gidiyor, geriye sadece mutlu hatıralara kalıyor! Yıllandıkça değerlenen aşkların, değerini bilen Gazelle Resort; size özel ayrıcalıklarıyla sizlere unutulmaz bir yıl dönümü akşamı yaşatmaya hazır!

Galeri

Özel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!
2021 Gazelle - All Rights Reserved

crossmenu